پیام دبیر اجرایی کنگره

۱۴۰۱/۰۸/۰۵ ۱۹:۰۷

نوشته شده توسط احسان احسان در پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ ساعت ۱۹:۰۷

 

به نام خداوند لوح و قلم

  بار دیگر خداوند منان، توفیق برگزاری چهاردهمین کنگره بین ­المللی آزمایشگاه و بالین را به جامعه علمی آزمایشگاهیان ایران عطا نمود، درحالیکه هنوز در خصوص اهمیت و جایگاه آزمایشگاه تشخیص طبی در حوزه سلامت مردم ایران بایستی تلاش بی­وقفه کرد. این روند در دنیای کنونی به سرعت در حال گسترش بوده و جوامع مختلف پیشرفته از دیدگاه­ها و مؤلفه های مهم بین رشته ای در جهت حل مشکلات بشر، بخصوص ارتقا سلامت جامعه بهره فراوان می­گیرند.

 بی تردید اجرای قوی و مناسب چنین رویداد علمی وسیع و مهم برای دستیابی به اهداف عالی کنگره و بهره ­گیری حداکثری از آن، پیوند لازم بین محققین، تبادل تجربیات و آشنایی با آخرین دستاوردها، بخصوص در دوران پسا کرونا، در شرایط فعلی کار بسیار دشواری گردیده که جز با همدلی و هم افزایی همه خانواده آزمایشگاهیان و بخش های بالینی امکان­پذیر نمی­باشد.

 اینجانب از تک تک شما اساتید و همکاران بزرگوار و دانشجویان گرامی در سطوح مختلف علمی و اجرایی کشور درخواست می­نمایم که با نیک ­اندیشی و تعلق خاطر به این رویداد، ما را در هر مرحله از کنگره اعم از اطلاع رسانی، ترغیب همکاران گرامی و دانشجویان عزیز برای مشارکت حداکثری و همیاری در برگزاری هرچه پرثمرتر این گردهمایی بزرگ علمی یاری فرمایند.

 محمدجواد نصیری

دبیر اجرایی کنگره

 

پیام دبیران

بازخورد

نظر شما چی هست؟ بر روی ستاره های مورد نظرتون کلیک کنید.

0
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
  • Review rating
میانگین نمرات

دیدگاه ها (0)

تاکنون دیدگاهی منتشر نشده است. شما اولین نفر باشید!

ارسال یک دیدگاه